Liemenėlės

 

Atraskite tinkamą liemenėlės formą ir stilių kiekvienai progai

 

PUSH-UP LIEMENĖLĖ (apimtis didinanti)

Tai išimamas minkštas pagalvėles arba silikono ar storesnio porolono sluoksnį kaušelio apačioje turinti liemenėlė. Tokio tipo liemenėlė padidina krūtinę pakeldama ir stumdama krūtis krūtinės centro link, suteikia krūtinei putlesnę, apvalesnę formą.

Tinka moterims turinčioms nedidelę ar vidutinio dydžio krūtinę; moterims su skirtingo dydžio krūtimis, ypač, kai pagalvėles galima išimti.

Patarimas: dėvėkite push-up liemenėlę, jei norite sukurti didesnio biusto iliuziją. 

 

 

RINKTIS MODELĮ push-up

Į pradžią

 

LIEMENĖLĖ SU PAKIETINIMU (padded bra) 

Tai liemenėlės su įvairaus tipo ir storumo pakietinimu per visą kaušelį ar pakietinimu liemenėlės kaušelio apatinėje dalyje. Liemenėlių kaušelių pakietinimai gali būti įvairių rūšių - iš dalies paminkštinti, pilnai paminkštinti, su išimamomis pagalvėlėmis, suformuotų porolono kaušelių liemenėles. Kaušeliai ar jų dalims pakietinti naudojamas įvairaus storio porolono pakietinimas, kuris laiko kaušelio formą, paslepia krūtinės spenelius. Mažą krūtinę turinčios moterys dažniausiai renkasi daugiau paketintus liemenėlių kaušelius, o didesnę krūtinę turinčios moterys renkasi švelniai pakietintas liemenėles, norėdamos tik pagerinti krūtų formą, bet ne padidinti jų apimtį. Kai kurie gamintojai siūlo liemenėles pakietintais kaušeliais iš “spacer” audinio, kuris geriau kvėpuoja, nesideformuoja ir yra puikus pasirinkimas kasdieniniam nešiojimui.

 

RINKTIS MODELĮ su pakietinimu

Į pradžiąLIEMENĖLĖ BALCONETTE

Šio tipo liemenėlių petnešėlės paprastai plačiai atitrauktos, kiek toliau viena nuo kitos. Tiesus kirpimas, kuris gali būti įvairaus gilumo, pabrėžia viršutinę krūtinės dalį. Tokia konstrukcija leidžia atidengti iškirptės sritį ir liemenėlę dėvėti po drabužiais su giliomis apvaliomis iškirptėmis. Daugelyje balconette modelių petnešėles galima nusegti.

 

 

RINKTIS MODELĮ balconette

Į pradžiąLIEMENĖLĖ SU LANKELIAIS (underwire)

Lankeliai prilaiko, pakelia, atskiria krūtis ir suteikia krūtinei gražesnę formą. Norint pasiekti norimą efektą ir jaustis patogiai, svarbu pasirinkti kokybiškus, jums tinkamo dydžio apatinius. Liemenėlės lankeliai turi gerai priglusti – nuo iškirptės iki pat pažastų. Liemenėlės lankeliai gali būti pagaminti iš patvarios metalinės arba plastikinės vielos, jų storis ir lankstumas gali skirtis priklausomai nuo panaudojimo. Apatinis lankelis liemenėlėje įdėtas į specialią apdailos juostelę, kuri užtikrina papildomą formos išlaikymą ir nešiojimo komfortą. Vienas pagrindinių liemenėlės su lankeliais privalumų – jau minėtas formos išlaikymas, kuris ypač svarbus didesnę krūtinę turinčioms moterims.

 

RINKTIS MODELĮ su lankeliais

Į pradžiąLIEMENĖLĖ BE LANKELIŲ

Liemenėlės išlaiko natūralesnę krūtinės formą, o palaikymo lygis priklauso nuo liemenėlės konstrukcijos. Tokių liemenėlių kaušeliai gali būti suformuoti, besiūliai, be pakietinimo ar su juo, su įvairios konstrukcijos siūlėmis. Liemenėles be lankelių gali rinktis praktiškai visos moterys ar merginos, nes tokios liemenėlės paprastai būna patogios, tinkančios kasdienai ir aktyviam laisvalaikiui. Liemenėlės be lankelių tinkamas pasirinkimas ir moterims, kurios jautrios lankelių metalui, nėščiosioms ar maitinančioms.

 

RINKTIS MODELĮ be lankelių

Į pradžią3/4 KRŪTIES DENGIANTI LIEMENĖLĖ

¾ krūties dengiančios liemenėlės pakankamai uždaros, tačiau atviresnės už pilnai krūtis dengiančias liemenėles, gerai uždengia pažastų sritį. Tokių liemenėlių centrinė dalis yra žemesnė, tad galima nešioti po drabužiais su gilesne iškirpte.

 

RINKTIS MODELĮ

Į pradžiąPILNAI KRŪTIS DENGIANTI LIEMENĖLĖ (full-cup)

Šio modelio forma skirta gero prilaikymo ir patogumo norinčioms moterims.Tokias liemenėles dažniausiai renkasi iškilesnį, pilnesnį biustą turinčios moterys, kurioms su atviresnėmis liemenėlėmis viršutinis kaušelio kraštas gražiai nepriglunda, įsispaudžia į krūtinę. Ši liemenėlės forma dažnai turi platesnes, kartais ties pečiais paminkštintas petnešėles ar labiau liemenėles kaušelio centre turinčias petnešėles, kurios geriau laikosi moterims su siaurais ar nuožulniais pečiais.

 

 

RINKTIS MODELĮ pilnai krūtis dengiantį

Į pradžiąLIEMENĖLĖ SUFORMUOTAIS KAUŠELIAIS, BESIŪLĖ

Liemenėlių kaušeliai suformuojami pagal specialias technologijas, todėl kaušeliai atkartoja krūtinės formą, natūraliai priglunda ir apgaubia krūtis. Suformuoti kaušeliai gali būti minkšti, be pakietinimo, iš viengubo ar kelių sluoksnių audinio arba su įvairaus tipo pakietinimu. Šiuo metu labai populiarios ir moterų mėgstamos liemenėlės su „spacer“ audinio kaušeliais, kurie išlaiko formą, nesideformuoja, gerai kvėpuoja. Suformuoti liemenėlių kaušeliai dažniausiai gaminami be siūlių, tad tokios liemenėlės yra nematomos po drabužiais ir tinka nešioti po aptemptais ar plono audinio drabužiais.

 

 

RINKTIS MODELĮ suformuotais kaušeliais, besiūlį

Į pradžią
LIEMENĖLĖ SU GILIA IŠKIRPTE (plunge bra)

Liemenėlės su siaura centrine dalimi, įstrižai kirptais kaušeliais. Tinka po drabužiais su gilia „V“ formos iškirpte.

 

 

RINKTIS MODELĮ su gilia iškirpte

Į pradžią
APIMTIS MAŽINANTI LIEMENĖLĖ (minimizer)

Liemenėlė vizualiai sumažina krūtinės dydį jos nesuspausdama. Tinka moterims, norinčioms, kad krūtinė atrodytų mažesnė. Moterims su smailesne krūtinės forma tokia liemenėlė suteiks apvalesnę formą.

 

 

RINKTIS MODELĮ „minimizer“

Į pradžiąBRALETĖ (bralette)

Bralette liemenėlės yra patogios, dažnai mažiau formuojančios ir prilaikančios, todėl ne visada tiks moterims, kurios ieško stipresnio palaikymo. Kaušeliai dažniausiai gaminami trikampio formos, jie gali būti uždaresni ar atviresni, su pakietinimu ar be jo. Siuvamos iš plono ar nėriniuoto audinio, kurie suteikia papildomos elegancijos ar seksualumo.

 

 

RINKTIS MODELĮ braletė

Į pradžią
LIEMENĖLĖS MAITINANČIOMS

Liemenėlė krūtimi maitinančiai turi priekyje atsegamus kaušelius, todėl liemenėlės nereikia nusiiminėti kiekvieną kartą maitinant kūdikį.

 

RINKTIS MODELĮ maitinančioms

Į pradžią

 

 

Kelnaitės

 

Patogios, seksualios ar minimalistinės. Galite išsirinkti tinkamos formos ir stiliaus apatines kelnaites bet kokiai progai.

 

Klasikinės kelnaitės gali būti su įvairaus juosmens aukščio kirpimu: žemos, vidutinio aukščio ar aukštos. Užpakalinė klasikinių kelnaičių dalis dengia sėdmenis.

Patarimas: dėvėkite tokias kelnaites, kad jaustumėtės patogiai ir nevaržomai.

Šortukai dengia sėdmenis ir klubus, gali būti šiek tiek modeliuoti, daugiau ar mažiau uždari, priklausomai nuo naudojamo audinio. Gali būti aukšto, vidutinio arba žemo juosmens.

Tai kelnaitės, kurios nevaržo jūsų judesių.

Stringai (kelnaitės su juostele) ir braziliško kirpimo kelnaitės. Priekinė kelnaičių dalis panaši kaip klasikinių kelnaičių, bet neuždengia sėdmenų. Gali būti aukšto, vidutinio arba žemo juosmens. Brazilian modelio užpakalinė dalis yra platesnė nei string kelnaičių.

Patarimas: dėvėkite po figūrą aptempiančiais drabužiais

Formuojančios kelnaitės – padailina figūrą, prilaiko pilvuką ir stuburą.

 

Į pradžią